top of page

Надійний стандарт: VK 60 та аналоги. Опорні колеса для легкових причепів

Оновлено: 30 трав.

Поспішаємо познайомити вас із найпопулярнішими товарними позиціями зі списку рекомендованих нами запчастин та комплектувальних для причепів. Одне з найкращих у своїй категорії – опорне колесо Winterhoff VK 60. Цю модель з опорним черевиком розраховано на максимальне вертикальне навантаження на кулю фаркопа 250 кг на стоянці та 150 кг – у режимі маневрування.

Опорне колесо VK 60 має посилену конструкцію, виріб установлено на основу з квадратної профільної труби перерізом 60 мм. Модель оснащено привареним кронштейном на два отвори, що значно знижує вартість і полегшує монтаж опорного колеса. У верхній частині виробу розміщено мастильницю для зручного змащування підіймального механізму під час експлуатації, що спрощує обслуговування.


Ця товарна позиція стосується моделей опорних коліс у подовженому виконанні. Металевий виріб захищено від корозії методом гальванічного цинкування, рукоятку опорного колеса оснащено упорним підшипником. Доступно автоматичне керування положенням колеса, що також значно полегшує використання. Загальна вага виробу – 10,43 кг, диск – сталевий розміром 200 × 60 мм, обід – суцільногумовий.

Опорне колесо VK 60-P2H-200 VBB (артикул 1860667 (W 6404))

Модель VK 60 – повна назва: «опорне колесо VK 60-P2H-200 VBB, арт. 1860667 (W 6404), Winterhoff» – доступна на складі в обмеженій кількості. Крім того, ми пропонуємо якісні аналоги опорних коліс із переліку продукції AL-KO, які не поступаються за характеристиками Winterhoff VK 60.Опорне колесо AL-KO Plus

Найбільш схожа позиція зі списку моделей AL-KO – опорне колесо із серії Plus із діаметром труби 48 мм, арт. 1222437. Максимальне навантаження на стоянці для цієї моделі – 300 кг, у режимі маневрування – 180 кг. Захист від корозії тут виконано за технологією гарячого цинкування, модель не оснащено автоматикою. Загальна вага опорного колеса – 7 кг, диск – сталевий розміром 200 × 50 мм, обід – суцільногумовий.


Усі моделі опорних коліс AL-KO із серії Plus відзначаються високою якістю виконання та міцністю. До того ж, додаткові функції дають можливість не тільки підвищити комфортність використання, але й забезпечити надійніше та простіше застосування комплектувальних навіть за підвищених вимог у складніших умовах експлуатації.

Оопорное колесо серії PLUS з діаметром труби 48 мм (артикул 1222437)

Запасні частини для автопричепів від компанії AL-KO

Ми пропонуємо найсучасніші рішення у галузі запчастин та комплектувальних для автопричіпної техніки, автобудинків, фургонів і малотоннажного вантажного транспорту, які відповідають високим стандартам якості, установленим в Європейському Союзі. На сторінках каталогу запчастин для причепів ви можете ознайомитися з асортиментом продукції AL-KO та підібрати потрібні вам комплектувальні для легкових причепів.

Comments


bottom of page