top of page

Від сільського коваля до глобальної корпорації

Наші коріння в маленькій сільській кузні, коли у 1931 році Алоіс Кобер (Alois Kober) відкрив невеличку слюсарну майстерню у баварсько швабському селищі Гросскец під Гюнзбургом. Той факт, що глобальна корпорація виросла з цього, також пов'язаний з тим, що ми завжди усвідомлюємо, що є нашою особистістю і які цінності ми завжди відстоювали: якість, інновації у продуктах та процесах, а також надійність та стійкість у наших внутрішніх та зовнішніх відносинах із клієнтами. Це основа для нашого прагнення до стійкого зростання та якісного лідерства у наших сферах бізнесу. З 2016 року ми робимо свій внесок у DexKo Group, провідного світового виробника осей та компонентів шасі у легкому сегменті. Ми пишаємось тим, що продовжуємо успішно формувати цей розвиток разом з DexKo і несемо обіцянку нашого бренду щодо якості, безпеки та комфорту для наших продуктів та послуг у світі.

Станом на 2020 рік, AL-KO KOBER SE нараховує 45 виробничих центрів та близько 4000 працівників у всьому світі, а також є одним із провідних постачальників комплектуючих не тільки для автотранспорту, а і виробником садово городнього інвентарю та кліматичної техніки.

​Технологія автомобіля AL-KO

Назва технології автомобіля AL-KO по праву вважається синонімом безпеки на дорозі. Будь то будинок на колесах, караван, вантажний автомобіль чи службовий причіп - ми підтримуємо своє ім’я як надійного супутника для максимальної безпеки водіння та максимального комфорту. Ми не тільки відомі шанувальникам автодома та караванів у галузі рекреаційних автомобілів: завдяки продуманому полегшеному шасі, компонентам шасі, а також окремим аксесуарам ми гарантуємо безпечну подорож та задоволення під час подорожі. У сегменті комерційних автомобілів та комерційних причепів ми також забезпечуємо найкращу ергономіку та безпеку під час транспортування завдяки своїм преміальним рішенням. Ми є провідним світовим постачальником осей у діапазоні невеликої ваги. "Ми несемо все, що має значення": причепи для човнів, транспортні засоби, снігоочисники та багато іншого. Ви можете довірити нам свої тягарі. Ми постачаємо комплектуючі та аксесуари для автомобіля - найкраща основа для ваших завдань.

коммерческий автомобиль фургон, кемпер, прицеп, дом на колесах.jpg
Ми любимо якість! Ми живемо якісно!

І ми маємо правильну відповідь майже на кожну транспортну потребу в нашому районі. Наш спосіб диференціації продуктів на “Basic”, “Plus” та “Premium” забезпечує кожному клієнту безпеку отримання рішення AL-KO, яке відповідає його індивідуальним потребам. Технологія автомобіля AL-KO - це безпека та якість в одному: від продукту до доставки! З нашими сильними брендами ми є одним із дизайнерів мобільного майбутнього. Ми хочемо, щоб наші клієнти були задоволеними та успішними. Якість для життя!

Ми там, де ти

Наша мережа з більш ніж 30 місцями виробництва та продажу, а також близько 1000 станцій технічного обслуговування у всьому світі гарантує постійну присутність та особисті контакти. Наша розвинена логістична мережа по всьому світу оптимізує наш потік товарів і гарантує глобальну присутність саме вчасно. Якість та сервіс AL-KO гарантовані скрізь. Це те, на що ви можете покластися.

Для найвищих вимог

У AL-KO дослідження та розробки міцно інтегровані в процес розробки продукту від першої ідеї до виробництва. Результат: інноваційні рішення, які відповідають найвищим вимогам. У тісній координації та співпраці з відділом випробувань наші інженери у новому технологічному центрі щодня доводять окремі компоненти, вузли та навіть готову продукцію до своїх меж. Ми пишаємося нашими спеціальними, найсучаснішими випробувальними установками, які забезпечують найтяжчий термін служби та випробування на знос в реальних умовах експлуатації. У нашому ринковому середовищі вони пропонують унікальні можливості для тестування окремих компонентів та комплектних автомобілів. Тільки те, що оцінено як бездоганне, отримує нашу нагороду «Якість для життя»!

Інновація, яка рухає нас вперед
siegel_innovation_2020-сертификат.jpg

Відповідно до нашого принципу "Ми є одними з найкращих на ринку та є лідерами в галузі інновацій", нам завжди було важливо йти в ногу з часом і пропонувати своїм клієнтам щось певне. Таким чином, наші співробітники щодня сприяють розробці інноваційних ідей та супроводу їх до впровадження. Тільки завдяки цим видатним досягненням ми можемо затвердити себе як лідера ринку та сподіватися на успішне майбутнє, сповнене ентузіазму. Дослідження, проведене на замовлення Focus Money, у супроводі Міжнародної школи менеджменту Дортмунда проаналізувало 5000 компаній з найбільшою кількістю працівників у 2018 році та переконалося у нашій новаторській ролі в інноваційній діяльності, інвестиціях, дослідженнях та розробках, нових продуктах та технологіях.

Технологія демпфування AL-KO

Центр компетенцій технології демпфування AL-KO присвячений дослідженню, проектуванню та виробництву рішень, що відповідають замовнику, у галузі підвісних систем та координує роботу трьох заводів по всьому світу. Він постачає амортизатори для найрізноманітніших типів транспортних засобів, таких як вантажівки, автобуси та пасажирські вагони, а також для сонячних модулів та для залізничної галузі. Компанія є лідером на ринку європейських систем пневматичних підвісок та має частку ринку 50% у секторі комерційних автомобілів.

цех, завод сборка, ремонт_panorama-1770x443.jpg
Представництво в Україні

Представництво німецької, міжнародно відомої компанії AL-KO, почало свою роботу в Україні з 2004 року. З того часу розвивалася у всіх своїх напрямках бізнесу досить успішно. Тому у 2012 році було прийняте рішення, а у жовтні 2013 року було збудовано, виробничо складське та офісне приміщення площею понад 4 тисячі квадратних метрів, на території Броварського району, у селі Велика Димерка на власній земельній ділянці розмірами понад 2 гектара. 

На території офісно складських приміщень працюють два підрозділи компанії АЛ-КО:
Садово-городньої та автопричипної техніки

Підрозділ автопричіпної техніки, налічує понад 190 партнерів по всій країні, серед яких, виробники, продавці запчастин і сервісні центри. Водночас, ми співпрацюємо з національними мережами України та інтернет магазинами.
Основу асортименту складають торсіонні осі, гальма накату з патентованої технології компанії, амортизатори. Серед всіх доступних рішень є і рами для причепів, рішення для комерційної техніки і автомобільні аксесуари. 


Мета концерну в кожній сфері свої діяльності - належати до кращих і провідних фірм, і це доводить зростаюча мережа і асортимент, при незмінно високій якості. Для здійснення цієї мети, компанія регулярно проводить навчання для своїх партнерів, впроваджує інноваційні технології, велику увагу приділяє стандартизації та сертифікації власної продукції, забезпечує оперативність доставки та наявність необхідного товару.
На доказ успішного розвитку, згідно ранжування Національного рейтингу якості товарів та послуг при Комітеті економічного розвитку було присвоєно звання «Краще підприємство країни». Нагороду вручають за незмінно високу якість і досягнення, переваги в бізнесі серед підприємств, що працюють в Україні. 
Компанія AL-KO досягла незаперечних успіхів, як лідер ринку в сучасному світі. Перш за все, завдяки тому що зуміла адаптуватися до умов, застосовуючи творчі рішення і новаторські ідеї для продукції та сервісів які вона надає. Переслідуючи мету високого рівня якості життя свого споживача, ми прагнемо дати тільки якісну продукцію і кваліфіковані послуги.

На сьогодні бренд міцно облаштувався на ранку країни і стає легко пізнаваним, поєднуючись з якістю, надійністю і комфортом. Детальніше про повний асортимент рішень для саду, кондиціонування і вентиляції, можна дізнатися на сайті представництва, де вказана інформація про продукцію, дилерів і сервісні центри.


АЛ-КО – Якість для життя!

bottom of page