top of page

Контакти та юридичні положення

​ТОВ АЛ-КО КОБЕР


Вул. Броварська 156, 
Смт. Велика Димерка,
07422, Київська область

Телефон +38 044 392-0708
Факс +38 044 392-0709
E-mail Info@al-ko.ua

БЕЗКОШТОВНА IНФОРМАЦIЙНА ЛIНIЯ 0800 50 10 10

www.al-ko.com/ua 


ЮРИДИЧНІ ПОЛОЖЕННЯ


Захист інформації: особисті дані, зареєстровані на сайті компанії AL-KO KOBER AG, зберігаються в базі даних, використовуються та передаються лише між підприємствами AL-KO виключно в цілях індивідуального обслуговування, пересилання інформації про продукцію та для пропонування сервісних послуг. Компанія AL-KO KOBER AG гарантує, що вся інформація обробляється відповідно з діючими юридичними положеннями про захист даних.

Захист інформації


Особисті дані, зареєстровані на сайті компанії AL-KO KOBER AG, зберігаються в базі даних, використовуються та передаються лише між підприємствами AL-KO виключно в цілях індивідуального обслуговування, пересилання інформації про продукцію та для пропонування сервісних послуг. Компанія AL-KO KOBER AG гарантує, що вся інформація обробляється відповідно з діючими юридичними положеннями про захист даних.

АВТОРСЬКЕ ПРАВО


Компанія AL-KO залишає за собою всі права на тексти, фотографії, зображення, аудіозаписи, анімацію, яка використовується для оформлення інтернет-сайтів. Ці елементи знаходяться під захистом авторського права та підлягають дії інших законів про захист. Використані елементи частково підлягають дії авторських прав третіх осіб. Зміст сайту AL-KO забороняється копіювати, розповсюджувати, змінювати або передавати третім особам без попереднього погодження компанії AL-KO KOBER AG. 
Виключенням є дані, які пропонуються компаніею AL-KO для вільного завантаження та публікації.

ТОВАРНІ ЗНАКИ 


Більшість товарних знаків у вигляді зображень та мовних товарних знаків, розміщених на сайтах компанії AL-KO, захищені законом про охорону товарних знаків. Зокрема, це стосується логотипів, назв продукції та типових визначень.

ВІДСУТНІСТЬ ГАРАНТІЇ, ВИКЛЮЧЕННЯ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ 


Усі інтернет-сайти компанії AL-KO досконально розробляються. Не дивлячись на це компанія AL-KO не гарантує відсутність помилок та точність наданої інформації. Компанія AL-KO виключає будь-яку відповідальність за шкоду, спричинену як результат прямого чи непрямого використання цього сайту, якщо тільки дана шкода не спричинена за задумом або як наслідок недбалості компанії AL-KO або її вповноважених осіб. Завантаження файлів та внесення особистих даних виконується на власний ризик користувача.

ПРИМІТКА 


Рішенням Земельного суду Гамбурга від 12 травня 1998 року встановлена відповідальність за зміст сайту, на який робиться посилання. Згідно з рішенням суду, цього можна уникнути лише за допомогою однозначної відмови від змісту цих сайтів. На наших сайтах можливі посилання на йнші сайти в Інтернеті. Ми чітко заявляємо, що не можемо впливати на зміст сайтів, на які зроблені посилання. Тому ми відмовляємось від змісту всіх цих сторінок та не визнаємо їх своєю власністю. Ця заява розповсюджується на всі посилання та зміст сторінок, на які були зроблені наші посилання.

bottom of page