top of page

Злиття для створення DexKo Global Inc.

weltkarte-dexter-alko-2016.png
Світовий лідер на ринку осей причепів та деталей шасі

Наприкінці 2015 року компанія DexKo Global Inc. була сформована в результаті злиття Dexter Axle, провідного розробника та виробника осей для причепів, гальм та супутніх компонентів у Північній Америці, та AL-KO Fahrzeugtechnik, європейського розробника та виробника осей для причепів, компонентів для причепів та караванів, З'явилося шасі та моторизоване шасі. Ця асоціація створила найбільшого у світі виробника осей причепів та деталей шасі. Компанія має десятиліття досвіду роботи з комплектуючими для причепів та караванів.

Мажоритарний акціонер DexKo є KPS Capital Partners і підтримує стратегію зростання. Команда стратегічного управління керує DexKo з Нові, штат Мічиган (США), і оптимально використовує ресурси обох компаній.

Злиття Dexter та AL-KO Fahrzeugtechnik: Разом краще!

З DexKo Global Inc. ми розширюємось у всьому світі. Ми є світовим лідером ринку у своїх основних сферах бізнесу. І останнє, але не менш важливе: злиття з Dexter Axle показує, що ми мислимо довготерміново і активно формуємо своє майбутнє зі здоровим зростанням. Імідж, який ми створили протягом десятиліть, робить нас контактною точкою у всіх сферах нашого бізнесу сьогодні. З нашими сильними брендами ми є одним із дизайнерів мобільного майбутнього. Це робить нас привабливими для працівників, початківців та професіоналів, які хочуть змінити ситуацію з AL-KO та взяти на себе відповідальність. Ми постійно винаходимо себе, постійно розвиваемося. Ефективність компанії, яка безпосередньо відображається на вартості компанії, продажах та прибутковості. Зараз і в майбутньому.

dexko_logo.jpg
bottom of page