Ресори AL-KO

Оновлено: трав 28

Наш продукт успішно пройшов акредитацію випробувального центру і отримав вітчизняний сертифікат відповідності.


Чому?

сертификат соответствия на рессоры AL-KO

1. Матеріал ресори - сталь 60Si 2Mn

2. Згідно міжнародних стандартів аналізу ISO 19272:2015, троостит відпуску, відповідає стандартам ДСТУ 8429:2015, з високими критеріями якості.

3. Наша ресора проходить випробування на втому, шляхом перевірки на спеціальному обладнанні протягом 80.000 циклів. Для цього спочатку ресору навантажують до осадки 25 мм в місці прикладання сили, потім циклічно до 50 мм і так 80.000 циклів. Також, тричі ресору навантажують до горизонтального положення.

4. Окремо, з урахуванням критичних навантажень, ресори проходять випробування на полігоні Iveco в Німеччині.

5. Також, одна з основних переваг нашої ресорної підвіски - це високий ступінь загасання коливань, тобто ресора, частково виконує функцію і амортизатора, що забезпечує кращий контакт коліс з нерівною дорогою (перевірено емпіричним шляхом).

Для прикладу: в Америці і Австралії виробники причепів, амортизаторів на причепи, що використовуються на звичайних дорогах загального користування, не встановлюють.

6. У свою чергу, це спрощує конструкцію причепа і відповідно знижує його собівартість.

7. Немає необхідності в заміні кронштейнів кріплення, втулок, тому що існує тільки одна втулка з композиту, яка практично не схильна до зносу.

8. Важливим фактором є простота заміни зношеної ресори на нову.


Що у залишку?

Яка підвіска, ресорна чи торсіонна, краще відповідає вашим потребам та вподобанням - вирішувати вам. Та в будьякому випадку, ми готові надати найкращі рішення.


На сторінці каталога, ви можете познайомитись за асортиментом не тільки цієї продукції, та й підібрати товари з урахуванням навантаження.

Також, ми пропонуємо вам ознайомитись, з усіма сервісними точками наших партнерів.