top of page

Ресори AL-KO отримали національний сертифікат відповідності

Оновлено: 18 лист. 2021 р.

Ще один ключовий продукт із переліку автомобільних комплектувальних та запчастин для причепів, фургонів і малотоннажних вантажівок пройшов акредитацію ДП «ДержавтотрансНДІпроект» та отримав стандартний сертифікат відповідності.

сертификат соответствия на рессоры AL-KO

Ми вже розповідали про особливості ресорних підвісок для легкових причепів і цього разу хочемо наголосити на особливостях конкретних моделей ресор AL-KO.

  • Матеріал ресор AL-KO – сталь 60Si 2Mn. Вироби відповідають високим критеріям якості та вимогам міжнародного стандарту ISO 19272:2015, троостит відпуску й національного стандарту ДСТУ 8429:2015.

  • Ресори AL-KO тестуються на втому на спеціальній установці протягом 80 тисяч циклів. Виріб навантажують до осадки 25 мм у місці застосування сили, а потім циклічно – до 50 мм. Крім того, ресору тричі навантажують до горизонтального стану. Додатково ресори випробовують на полігоні Iveco в Німеччині.


Чим вигідне використання ресорної підвіски AL-KO

Ключова перевага ресорної підвіски AL-KO – високий рівень згасання коливань. Завдяки цьому ресора частково виконує роль амортизатора, забезпечуючи надійний контакт коліс із нерівним дорожнім покриттям. Тому, наприклад, у Північній Америці та Австралії виробники не монтують амортизатори на автомобільні причепи, призначені для доріг загального користування.


Це значно спрощує конструкцію та знижує вартість причепа. Така конструкція позбавляє потреби заміни кронштейнів кріплення та втулок. Тут застосовується лише одна втулка з композиту, яка майже не схильна до спрацювання. Ще один важливий аргумент на користь ресорних підвісок AL-KO – простота заміни спрацьованої ресори на нову.

Як вибрати відповідну підвіску AL-KO для причепів

Який саме тип підвіски – ресорний чи торсійний – краще відповідає вашим потребам та вподобанням, вирішувати вам. Але і в тому, і в іншому разі ми готові запропонувати надійні та якісні рішення.


На сторінках каталогу причіпних запчастин та комплектувальних ви можете ознайомитися з асортиментом різноманітних типів підвісок осі, що використовуються для легкових причепів, та підібрати товари з урахуванням навантаження. Ресори та інші комплектувальні для причепів із переліку товарів AL-KO доступні в сервісній і дилерській мережах наших офіційних партнерів.

Comments


bottom of page