top of page

Комфорт та контроль: на що звертати увагу при купівлі автофургона чи причепа

Кожен, хто працює з вантажно-пасажирськими автомобілями або причепами рано чи пізно стикається з необхідністю поповнити свій автопарк і, наприклад, купити легковий причіп або автофургон. І одразу ж виникає низка запитань: «Які витрати вважати оптимальними?», або: «Які запчастини слід придбати?». Під час ухвалення рішення щодо купівлі причепа мають значення багато чинників.


Крім, вочевидь, найважливішого критерію – вартості, під час купівлі автофургона чи причепа, слід передусім приділити увагу безпеці. Деякі компоненти причепа можуть позитивно впливати на комфортабельність або ефективність їзди, а також дозволяють мінімізувати небезпечні ситуації на дорозі. Ми підготували огляд найважливіших компонентів для автофургонів і причепів, які відповідають названим основним критеріям безпеки їзди.

 

Гальма для причепа AAA Premium Brake скорочують гальмівний шлях на 5 м

Причепи з максимальною масою, що перевищує 750 кг, мають бути оснащені гальмом накату. Під час гальмування причіп у перший момент ніби наїжджає (накочує) на автомобіль-тягач, що гальмує. У результаті уповільнення автомобіля-тягача передається через систему важелів на барабанні гальма причепа.

Для стабільної гальмівної потужності необхідно регулярно підлаштовувати гальмівні тяги та самі барабанні гальма. Якщо цього не відбувається, гальмівний шлях автопоїзда може збільшитися. Компанія AL-KO поліпшила гальмівну техніку причепів завдяки запатентованому рішенню під назвою AAA (AL-KO Automatic Adjustment) Premium Brake – система автоматичного регулювання гальм AAA.

Якщо гальмівні накладки мають занадто великий зазор, гальма AL-KO автоматично виконують коригування. Це захищає гальмівні накладки, забезпечує оптимальну гальмівну потужність протягом усього терміну служби колісного гальма та знижує гальмівний шлях за швидкості 80 км/год приблизно на 5 м. Одночасно поліпшується і комфорт водіння: ривки та поштовхи інерційної гальмівної системи відходять у минуле.

При цьому під час їзди заднім ходом активації регулювального пристрою автоматикою заднього ходу не відбувається. Незважаючи на автоматичне регулювання гальм, як і раніше, можливе ручне коригування за допомогою кільця регулятора.

 

Пристрій-стабілізатор AKS для відновлення курсової стійкості

Проблеми керування автопоїздом вирішуються і за допомогою пристроїв-стабілізаторів AKS від AL-KO. Ці пристосування ефективно пригнічують бічні виляння та поздовжнє розгойдування під час руху.

 


Надійні та безпечні замкові пристрої AK 161 та AK 270

Підвищена безпека на дорозі можлива завдяки кращій ергономіці, функціональності та новаторству AL-KO. Усе це характеризує нове покоління замкових пристроїв AL-KO для причепів вагою до 2700 кг, обладнаних гальмівною системою.Нещодавно розроблені замкові пристрої AK 161 і AK 270 – найнадійніші зчіпні пристрої у своєму класі. Запатентоване блокувальне реле робить неправильне зчеплення практично неможливим. Тільки коли тягово-зчіпний пристрій правильно лежить на зчіпній кулі автомобіля-тягача, приводиться в дію внутрішній важіль запобіжника.

Рукоятка зчіпного пристрою фіксується в горизонтальному положенні й показує, що встановлено міцне з’єднання і зчіпний пристрій можна надійно зафіксувати. У закритому положенні буде видно зелену зону індикатора безпеки на зчіпному пристрої.

 

Ідеальне транспортування: шасі AL-KO полегшеної конструкції

Інноваційна концепція, що означає більшу безпеку, поліпшену динаміку та підвищений комфорт під час руху стає можливою завдяки полегшеним шасі AL-KO. Новаторська конструкція шасі забезпечує значне зниження ваги автофургона без погіршення стабільності рами. У результаті ми отримуємо оптимальне поєднання безпеки руху, комфорту та економічності. Зниження ваги автомобіля веде до підвищення вантажності!

Серед переваг полегшених шасі автофургонів – надзвичайно висока гнучкість щодо розмірів та висоти рами, гаряче оцинкування рам з легких конструкцій та чудові ходові якості.

 


Нові можливості автофургонів, оснащених полегшеними шасі AL-KO

Власники автомобілів отримують вигоду від більш ефективного використання транспортних засобів, а також від зниження експлуатаційних витрат. Поєднання автомобіля-тягача і полегшених шасі AL-KO – ідеальний вибір для всіх, кому важлива висока вантажність, комфорт і безпека руху.

Низькопідлогове шасі забезпечує зручну низьку посадку і рівну підлогу вантажного відсіку без надколісних кожухів, що виступають. Завдяки цьому можливе зручне та ефективне завантаження автомобіля, а також підвищення корисного об’єму – при дозволеній максимальній масі в 3,5 або 4,6 тонни.

Тим самим концепція створює сприятливе підґрунтя для всіляких галузевих рішень, наприклад, для пекарів, працівників громадського харчування, садівників, компаній з доставки, автоперевізників, міських комунальних служб і муніципальних установ. Ключове слово тут – контроль над витратами.

Невеликі підприємства-автоперевізники можуть істотно скоротити витрати завдяки використанню оптимізованих автомобілів. Основними факторами тут можуть стати зменшення парку вантажних автомобілів, ефективність використання автотранспорту та зниження споживання палива.

Резюме: при придбанні автофургона або причепа орієнтація на комфорт і контроль в кінцевому підсумку призводить до оптимізації рентабельності.

 

Вибрати комплектувальні для автофургонів та причепів можна в каталозі запчастин AL-KO, а для замовлення запчастин найкраще звертатися в сервісні центри партнерів компанії.

Comments


bottom of page