top of page

День народження AL-KO: компанія святкує 90-річний ювілей

Друзі, сьогодні міжнародний концерн AL-KO Kober Group відзначає своє 90-річчя! Вітаємо всіх із цією пам’ятною подією та чудовою датою!

Із моменту заснування компанії в 1931 році AL-KO завжди намагається тримати руку на пульсі розвитку технологій. Уже сьогодні німецький бренд розробляє продукти та рішення завтрашнього дня. Вірний гаслу ‘Quality for Life’ – «Якість для життя», німецький виробник може з гордістю озирнутися на багаторічний досвід і наново поставити перед собою завдання впроваджувати нові, інтелектуальні та високотехнологічні рішення.


Виробник садової техніки та автомобільних комплектувальних

AL-KO є одним із провідних світових постачальників у секторах Gardentech (садово-городнє обладнання), Airtech (вентиляційна та кліматична техніка) і Automotive (автопричіпна техніка й автомобільні комплектувальні). Бренд має у своєму розпорядженні виробничі потужності в Європі та Китаї.


AL-KO KOBER GROUP є частиною мережі PRIMEPULSE – глобального інвестиційного холдингу, що динамічно розвивається, зі штаб-квартирою в Мюнхені. Основну увагу інвестор приділяє технологічно-орієнтованим проектам у перспективних галузях бізнесу на ринках, що зростають.


Бажаємо компанії AL-KO та всім представництвам виробника по всьому світу сталого розвитку, упевненості в собі та в завтрашньому дні! Разом ми сила!


29 переглядів

댓글


bottom of page