90 років - Якість в головній ролі!

Оновлено: трав 18Ось уже 90 років компанія AL-KO успішно розробляє свою техніку в Німеччині, виробляє в Австрії, і реалізує по всьому світу, в тому числі і в нашій країні.

Сімейне підприємство, засноване в 1931 році, тепер уже група компаній AL-KO KOBER SE, сьогодні налічує 45 виробничих центрів і близько 4000 працівників у всьому світі, а також є одним з провідних постачальників комплектуючих не тільки для автотранспорту, а й виробником садово-городнього інвентарю і кліматичної техніки.

Зараз в Україні існує розвинена мережа партнерів і дилерів, де можна придбати автомобільне, садове та вентиляційне обладнання.В AL-KO дослідження і розробки міцно інтегровані в процес народження продукту від першої ідеї до виробництва, створюючи тільки інноваційні рішення для професіоналів і любителів.

Нам завжди було важливо йти в ногу з часом і пропонувати своїм клієнтам щось певне, в тому числі сервіси пов'язані з Розумними Системами. Техніка AL-KO розроблена з урахуванням передових технологій і дає можливість повністю автоматизувати догляд за садом, а новітня електроніка для автомобільного сегменту забезпечують високі комфорт і безпеку не тільки на дорогах.З нагоди дня народження, відповідно до вимог карантинних норм, ми провели велику онлайн конференцію для всіх філій концерну. Пропонуємо вам подивитися кілька "роликів" з неї.