top of page

Автопричіпна техніка AL-KO: зустрічайте новий сайт

Оновлено: 30 груд. 2021 р.

Офіційне представництво компанії «АЛ-КО Кобер» в Україні розширює свою присутність в інтернеті. Раді представити вам новий ресурс al-ko-tech.com.ua, присвячений ключовому напряму діяльності німецького бренду – автопричіпній техніці та комплектувальним до неї.

Сайт al-ko-tech.com.ua буде основним веб-ресурсом українського автопричіпного підрозділу AL-KO. На сторінках проекту публікуватиметься вся важлива інформація, пов’язана з причіпним спрямуванням як у межах України, так і на міжнародному ринку.


Тут буде представлена вся контактна інформація авторизованих партнерів AL-KO з різних регіонів України. На відповідних сторінках сайту ви зможете знайти точну інформацію щодо номерів телефонів, адрес та інтерактивні карти проїзду до офісів потрібних компаній. Серед іншого окремо будуть надані координати сервісних центрів.


Каталог автопричіпних комплектувальних та запчастин

На сайті можна ознайомитися з каталогом товарів і рекомендованими роздрібними цінами на запчастини та комплектувальні для автомобільних причепів. Окремо планується приділити увагу технічній літературі, яка може бути корисною не тільки для забезпечення сервісного обслуговування, а й для професійного розвитку фахівців із ремонту й обслуговування легкових причепів та малотоннажного вантажного автотранспорту.


У перспективі планується створення розділу, присвяченого товарам автопричіпного спрямування AL-KO – комплектувальним та запчастинам для автомобільних причепів. Кожна товарна позиція публікуватиметься у вигляді електронної картки з описом, який дасть можливість ознайомитися із загальною інформацією про товар, його технічними характеристиками, пов’язаними товарними позиціями та доступними запчастинами.

Comments


bottom of page