Пластик або метал, або яке крило обрати

Тема матеріалу з якого виготовлена ​​деталь, часто стає предметом дискусій. Відкинувши власні вподобання, ми спробуємо розібратися в цьому питанні грунтуючись виключно на характеристиках матеріалів і виробів.


Але перш ніж ми почнемо, потрібно розібратися з різними варіантами виконань і сировини, оскільки їх може бути дуже багато.

Наприклад пластикові крила, можуть бути з ПВХ або поліпропілену. Другі будуть більш стійкі до деформації, а при формуванні під тиском, при тому ж обсязі, ще будуть і міцніші ніж більшість аналогів. Компанія AL-KO також додає каучук, для забезпечення кращої еластичності.


Серед сталевих крил теж є популярні рішення. Компромісом в питанні ціни і якості, вимогливості до обслуговування є оцинковані.


Потрібно розуміти, що не всі крила виготовляються з однаковою міцністю всіх своїх елементів. Це залежить не тільки від оптимізації витрат і принципово відбивається на властивостях конструкції:

- спосіб і місце кріплення

- можливість використовувати як підставку / підніжкуПочнемо

За основу для аналізу пропонуемо взяти найвдаліші варіанти з обох таборів:

- оцинковані

- поліпропіленові


Вага

Безумовно тут перемога на користь пластикових, навіть якщо вони дуже товсті в профілі.


Ціна

Знову бали не на користь сталевих. Особливо останнім часом, ціна металу істотно збільшує розрив.


Міцність

Здається, що тут оцинковані візьмуть своє, але цей пункт не такий однозначний як може здатися. Міцність складається з ряду показників: еластичність, крихкість, опірність навантаженням.

При сильних ударах, будь яке крило може потребувати ремонту, а на дрібних вдавленнях і навіть при природних деформаціях кузова (при його завантаженні), пластик, навіть не дуже високої якості, має переваги.

Все ж запас, по відношенню до зовнішніх навантажень, у металевого крила більший. Ось тільки треба пам'ятати, що на цю властивість, дуже впливає і сам профіль.


Догляд

Як не дивно, але уникнути пошкоджень складно, а будь-які дефекти можуть викликати порушення покриття крила. Для металевого крила це критично. Так що в цьому плані, набагато більш невибагливим, можна вважати пластик.


Строк служби

Найбільш спірний пункт. Ремонтопридатні обидва варіанти, а при правильному догляді оцинковане крило мало чим поступається пластику.


Підсумок

Пластик дешевше і якщо обраний з розумом, то питань до його міцності виникати не буде. Метал надійніше, але за ним потрібно стежити, щоб він прослужив не менше.


AL-KO

У нас ви можете знайти рішення для будь яких потреб та не обмежуючись маерілом. На сторінці каталога, ви можете познайомитись за асортиментом, підібрати товари з урахуванням навантаження.


8 перегляд